Bractwo Czarnego Sztyletu Wiki zajmuje się opisem wszystkiego co jest związane z wampirzą serią amerykańskiej pisarki paranormal romance - J.R Ward. Zawitaj także na Forum, aby wymienić się swoimi przemyśleniami na temat serii z innymi użytkownikami. Jeśli znalazłaś/eś jaką nowością związaną z serią, napisz o tym w Blogu.

Dołącz do społeczności BCS

Żadna Wikia nie może się rozwijać bez społeczności. Dlaczego warto mieć konto? Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą edytować/dodawać artykuły. Jeśli masz już konto to zaloguj się, natomiast jeśli jesteś pierwszy raz na wiki - zarejestruj się.

Pierwsze kroki

Najpierw zachęcam zapoznać się z instrukcją, którą znajdziesz TUTAJ.
Aby utworzyć całkowicie nowy artykuł, kliknij tutaj lub skorzystaj z pola znajdującego się na Stronie Głównej. Możesz także poszukać artykułów wymagających poprawek lub rozbudowy. Odnajdziesz je TUTAJ (Artykuły do rozbudowy). Dobrym miejscem do znalezienia tematów na nowe artykuły jest ta strona TUTAJ (Potrzebne strony).
Wszystkie potrzebne informacje o wiki, tzw zaplecze, znajdziesz TUTAJ.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się tylko z wybranym użytkownikiem wiki, możesz pisać bezpośrednio na jego stronie dyskusji. Wystarczy jak klikniesz w nick użytkownika lub odszukasz go TUTAJ lub TUTAJ. Możesz także pisać w Forum.
Jeśli chcesz skontaktować się z administratorem wiki, pisz do Fantagiro.

Dla edytorów
Artykuły

Grafiki

Już teraz możesz szybko dodać nowy artykuł, wpisz tylko poniżej tytuł: <createbox> bgcolor=#444 buttonlabel=Utwórz nowy artykuł </createbox>

Pierwsza pomoc

Ogólnie

Konto

Artykuły

Media

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.